Şifremi unuttum nasıl geri alabilirim?

Merhaba kolay gelsin. Arkadaşım bi dizi için hesap açtı e posta şifresini bulamıyo facebookla giriş hiç yapmamış yazdığı numara da hesapla ilişkili değildir diyo. Hesap için çok uğraştı çok emek verdi nasıl geri alabiliriz lütfen acil yardım edin

kullanici995488 kullanici995488 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu şartlar altında hesabı geri alamazsınız. Yapacak bir şey yok. Kurtarma bilgilerinden en az birisi olmalı.

    omercik omercik (9418)