Şifresi bilinmeyen mail hesabının şifresini nasıl yenileyebilirim.

Şifresini unuttuğumuz bir mail hesabımız var. Bu mail hesabına daha önce ne kurtarma e-postası ne de telefon numarası eklenmiş. Şifremi unuttum kısmına basınca tek kurtarma seçeneği olarak daha önce kullandığınız bir şifreyi girin diyor ama daha önce hiç şifre değişmemişti. Tek bir şifre vardı ve onu da unuttuk. Herhangi bir kurtarma seçeneği bilen var mı?

hasanalpcan hasanalpcan (33)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Kurtarma için telefon no veya e-posta bağlamadıysanız şifre değiştiremezsiniz (hesap oluşturma tahrihini biliyorsanız kurtarabilirsiniz)

    Kurtarmada sadece eski şifre soruyorsa ve bilmiyorsanız hesap şifre değişmez hesap sizin olduğunuzu onaylayamaz servis

    bl4lev bl4lev (790)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Hesap oluşturma tarihini biliyoruz ama bu bilgiyi veya buna benzer bildiğimiz bilgileri (Doğum tarihi gibi) nerede kullanabiliriz? hasanalpcan 4 yıl önce

    Hiç bir bilgiyi hatırlamıyorsanız o maili geri alamazsınız. Böyle bir şey söz konusu olsaydu herkes birbirinin mail adresini ele geçirirdi. O mailin size ait olduğunu kanıtlayacak hiç bir bilgiyi hatırlamıyorsunuz. Telefon numarası ve kurtarma maili de eklenmemiş. Mailin kurtarılması mümkün değil.

    hakan hakan (15394)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Bildiğimiz bilgiler var, ancak bu bilgileri nereye gireceğiz? Elbette hatırladığımız bir sürü bilgi var. Siz yanlış anlamışsınız. Tekar okuyun bence hasanalpcan 4 yıl önce
    • Neyi tekar okuyalım ? unutmasaydınız sizde ?? hydra 4 yıl önce
    • Amacınız yardımcı olmaktan çok eleştirmek gibi. Biraz daha yardımcı olma niyeti ile okuyun ya da hiç yorum yapmayın lütfen hasanalpcan 4 yıl önce
    • Kurtarma maili ya da telefon numarası kayıtlı değil. Daha önce hiç eklenmedi. Daha önce şifresi de hiç değiştirilmedi. Hesap açıldı, şifre belirlendi ve öyle duruyordu birkaç yıldır. Şifre kaybolunca giriş yapacak bir yol bulamadık. Hesap açarken girilen şifre dışında bütün bilgiler elimizde mevcut. Doğum tarihi, isim soyisim, hesap açılış tarihi vb. bilgileri biliyoruz. Zaten bu bilgiler dışında hesaba kayıtlı bir bilgi yok. Bu bilgileri kullanarak nasıl kurtaracağımızı soruyoruz. Siz ise hiçbir şey bilmiyormuşuz ve hesap çalmaya çalışıyormuşuz gibi bizi yargılayıp eleştiriyorsunuz. hasanalpcan 4 yıl önce

    mail adresinde kayıtlı kurtarma cep telefonu numarası varsa o cep telefon numarasına kod gönderebilirsin böylelikle unuttuğun mail şifresini bir başka şifre girerek yenileyebilirsin aynı şekilde kurtarma mailide işine yarayabilir ama kurtarma mailinin şifresini bilmen gerek

    gorele28 gorele28 (387)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Kurtarma maili ya da telefon numarası kayıtlı değil. Daha önce hiç eklenmedi. Daha önce şifresi de hiç değiştirilmedi. Hesap açıldı, şifre belirlendi ve öyle duruyordu birkaç yıldır. Şifre kaybolunca giriş yapacak bir yol bulamadık. Hesap açarken girilen şifre dışında bütün bilgiler elimizde mevcut. Doğum tarihi, isim soyisim, hesap açılış tarihi vb. bilgileri biliyoruz hasanalpcan 4 yıl önce
    • mesaj bölümüne bak gorele28 4 yıl önce