Şifresi unutulan Twitter hesap nasıl kapatılır?

Eski twitter hesabımın hem şifresini unuttum, hem de e posta adresini. Şifresini unuttuğum Twitter hesabını  nasıl kapatabilirim?

ppppp ppppp (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Twitter hesabını kapatmak için hesabınıza erişebiliyor olmanız gerekiyor. Hesabınıza erişemezseniz hesabı kapatamazsınız.

    Twitter parola hatırlatmak için E-posta adresini ya da telefon numaranı kullanır.

    Eğer Twitter'a kayıtlı email adresinize erişiminiz yoksa, bilgilerini unuttuysanız,emai parolanızı unuttuysanız,

    Telefon numarası üzerinden hesabınıza erişmeniz gerekecektir. Telefon numarası da belirtmediyseniz o zaman hesaba erişemez ve hesabınızı kapatamazsınız.

    Buradan Twitter hesabınıza kayıtlı email adresini bulmayı deneyebilirsiniz

    hakan hakan (15424)