Şifresini ve kayıtlı tel numarasını bilmeden e-posta hesabımı nasıl geri alırım ?

Şifremi unuttum ve kayıtlı olan cep numaram hattı kayıp bu süre zarfında zaten iptal edilmiştir siber polise mi gideyim şifreyi kırma gibi bi yardımda bulunurmu siz yaparmısınız yoksa herhangi bi bilgisayar mühendisi yaparmı ne denediysem bi sonuca varamıyorum ne yapmalıyım ?

kullanici820781 kullanici820781 (3)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    öncelikle geçmiş olsun şimdi https://outlook.live.com bu adrese tıklayın unutmuş olduğunuz epostayı girin ileri diyin altta parolamı unuttum seçeneği var ona tıklayın parolamı unuttum - parolamı biliyorum ancak oturum açamıyorum - microsoft hesabımın başka birinin kullandığını düşünüyorum seçeneklerinden parolamı unuttum seçin ileri diyin üstte muhakkak şifresini unuttuğunuz eposta olmalı altında ise gördüğünüz karaterleri girin kutucğun üstündeki harf rakamları girin ileri diyin bende bunlardan hiç biri yok seçeneğini seçin ileri diyin başka bir eposta adresiniz varsa iletişim e-posta adresi altındaki kutuğa e-posta adresinizi yazın yoksa yeni bir eposta adresi alın http://signup.live.com/signup?mkt=tr-TR&uaid=e4ad915b02314220ba11a349c4775770&lic=1 bu adrese tıklayıp  sonra  iletişim e-posta adresi kısmına girmiş olduğunuz eposta adresine kod gönderecek o kodu girin doğrula de karşına kurtaracak olduğun e-posta adresinin gerçek bilgilerini girmelisin

    efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
    6 yıl önce cevaplandı

    • sağol ilgin için defalarca denedim ama hesaba gelen son e postaları istiyo bi çok üyeliğim bi çok satın alım işlemim facebooktan twitter flan bi çok bildirim e posta geliyo dur 1 yıldır giremediğim hesabımın son haraketlerini nasıl bile bilirim şifreyi kırabilen birileri olsa siber polis yardım edermi emin değilim ilk defa oluyo çok eski ve tek hesap benim olduğunu doğum tarihimle ismimle eski e postaları satın alım yaptığım şirket isimlerini söyleyebilirim son zamandaki aktiviteleri bilmiyorum kullanici820781 6 yıl önce