Şifresiz Ortak Alanda Wifi

Oteldeyim.Şimdi otelin interneti şifresiz ya avast falan riskli yazıyor.İnsanlar internet trafiğimi görebilirmi? (Oda numarası ve şifre yazılıyo bağlandıktan sonra)

selocan787 selocan787 (107)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Malesef ortak ağlarda Sniffing olarak bilinen internet trafiği izleme yapılma olasılığı yüksek .Fakat bunu yoldan geçen her insan yapamaz.Bu konuda bilgi sahibi insanlar yapabilirler.Siz yinede tedbirli davranın. Banka vb önemli işlemler yapmaktan kaçının.

    Sniffing Nedir ? Koruma Yolları Nelerdir ?

    blackheaven blackheaven (728)