sifreyi unuttum tableti sifirlamak istiyorum

Model= Free-060  olan tabletime sifre koydum sifreyi hatirlayamadigimdan cok fazla desen denemesi yaptim cok deneme yaptigimdan benden e-posta adresini istedi benden hatirlayamadim tableti sifirlamak istiyorum nasil yapabilirim acil yardim istiyorum

mevokaya mevokaya (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Öncelikle merhabalar aynı sorun arkadaşımın telefonunda olmuştu aynı yöntemle çözüleceğini düşünüyorum ;

    1- Kapatma ve ses açma tuşuna aynı anda 5-10 saniye basılı tutunuz

    ( Eğer siyah bi ekran gelmediyse devamını okumanız bir yarar sağlamayacaktır. )

    2- Siyah ekran geldiğinde ses açma kapama tuşlarıyla reset seçeneğine gidiniz ve kapatma tuşuyla tıklayarak bekleyiniz

    3- Tabletiniz ilk günkü gibi olacaktır şifre vs olmayacktır ama hepsinden önce sd kart veya usb kablosu yoluyla yedeklemenizi tavsiye ediyorum

    bcaggul bcaggul (117)
    9 yıl önce cevaplandı

    • 1. Ve 2. Secenek oldu ama ekrana robot resmi gibi birsey cikti ve reset faland yok mevokaya 9 yıl önce