sigelerim titriyor

Dün kendiliğinden  meydana gelen maunsumu mesala googlee simgesine getirdiğim zaman veya bir resmin üstüne getirdiğim zaman internette gezinirken maunsu hangi simgenin üzerine getirden simgeler yerinde oynar gibi sallanıyor.sebebi nedit ve nasıl düzeltilir lütfen soruma bir cevap yokmu

kullanici455640 kullanici455640 (3)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    bilgisayarına yakın zamanda yüklediğin gereksiz programlar varsa sil.sorun devam ediyorsa muhtemelen farende sorun vardır.

    cool cool (38)
    8 yıl önce cevaplandı

    • 1- Öncelikle Kontrol Paneli fare ayarlarına ulaşın ve Mouse kısmına tıklayın. 2- Mouse tıkladığınızda açılan ekrandan MouseÖzellikleri sekmesinden Pointers tabını seçin. 3- Açılan Şema penceresinden windows default olan seçimi ''Hiçbiri'' olarak değiştirin. 4- Uygula deyip onayladığınızda fare titremesinin geçtiğini göreceksiniz.. birde bunları dene istersensen ( mousepad kullanıyor musun? ) cool 8 yıl önce

    GEREKSİZ PROGRAM YOK FAREYİDE DEĞİŞTİRDİM TİTREME DEVAM EDİYOR

    kullanici455640 kullanici455640 (3)