Sihirli seçim aracı programı tavsiyesi

Selam dostlar.

PhotoShop daki sihirli seçim aracının işlevini gösteren küçük bir program arıyorum PC için. Sadece sınırlardan seçecek. Varmıdır böyle bir program

aserifkuzu aserifkuzu (188)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu sitede istediğiniz araç var sanırım: https://pixlr.com/editor/

    misty misty (556)
    6 yıl önce cevaplandı

      Photoshop kullanmadığım için "sihirli seçim aracı"nı bilmiyorum ama açıklamanızdan anladığım kadarıyla masaüstünde belli yerleri seçip onu resim olarak kaydetmek mi istiyorsunuz?

      Bunun için Windows'ta "ekran alıntısı aracı" vardır, ben onu kullanıyorum.

      omercik omercik (9418)