Sıkıştırılmış Klasör Sorunu

Arkadaşlar Ne Yazıkki Bi Kaç gün içerisinde Sorun yaşıyorum Bana yardım etmelisiniz Bilgisayarımda Winrar yüklüydü ama sonra bir nedenden dolayı hangi dosyayı açarsam açıyım winrar durduruldu diyor,bu nedenle bende yenisini yükledim ben winrar 4.3 full sürümünü sorunsuz kullanıyordum,yenisini yükledim ve yüklemeden önce kullanabilmek için rarı windowsun windows gezginiyle sıkıştırılmış klasör olarak kullanmak istedim ama her açtığımda görev yöneticisinde işlemlerde binlerce explorer.exe açıyor ve bu bitmiyor sonsuza dek açmaya devam ediyor,Yardım edin!,Lütfen Bilenler yazsın sıkıştırılmış klasörü rara çeviremiyorum,çevirmek istediğimde sağ tıklayıp özelliklere tıklıyorum ve orda onu açan programı değiştir diye birşey yok!,Orda kalıcı bir şey olmuş artık sadece klasör var orda winrarla değiştiremiyorum!,Ve durduruldu hatası sadece winrarda değil bilgisayarı kapattıktan sonra daha önce yüklediğim herşeyde aynı hatayı veeriyor,Bilgisayar özelliklerinden DEP yi açıp eklemeyi denedim ama işe yaramıyor,bu program için depi açamassınız diyor,sadece gta san andreası aldı ama artık oda Çalışmıyor! YARDIM EDİN LÜTFEN!!

thehackerx thehackerx (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    windows ayarlarına geri donebilirsiniz bu hataların olmadan evvleki bir tarihe sisteminizi geri alın

    winrar programı zaten bir sıkıştırma programı sıkıştırmak istediğiniz dosya veya klasör üzerine sağ  tıklatın ekleyi tıkların sıkıştırır ayrıca winrarı neden sıkıştırıyorsunuz anlam veremedim

    winrarı normal olarak kulanmanızı tavsiye ederim

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      Üst mesajda yapılan çözüm tavsiyesi (@candan  çözüm tavsiyesi) çözüm sağlayabilir:

      Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

      Eğer Sistem Geri Yükleme yapılamazsa veya çözüm sağlamazsa;

      Virüs ve zararlı yazılımlar temizlenir:

      Malwarebytes nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

      Junkware Removal Tool nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

      HitmanPro nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

      Adwcleaner nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

      Sistemde yüklü antivirüs programıyla taramada yapılmalıdır.

      temmuz temmuz (12505)
      7 yıl önce cevaplandı

        Bilgisayarımda Antivirüs Yok Ben Kullanmıyorum,Bilgisayarımı koruyabiliryorum.

        thehackerx thehackerx (1)