Sikuli ile Windows Desktop test otomasyonunu continuous integration pipeline nasıl ekleyebilirim?

Sikuli ile Windows Desktop test otomasyonun continuous integration sürecine nasıl ekleyebilirim?

Ruby ile Sikuli entegrasyonu nasıl yapılır?

Sikuli ile Cucumber (BDD), CI (continuous integration) pipeline eklenmesi nasıl gerçekleştirilir?

ergin ergin (2539)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ruby ile Sikuli entegrasyonunu yaptığım örneği inceleyerek kolay bir şekilde CI/CDP (continuous delivery pipeline) süreçlerinize ekleyebilirsiniz.

    Test Automation by using Sikuli, Cucumber and CI/CDP Integration

    Demo:
    https://github.com/etuzer/sikuliDemo

    ergin ergin (2539)