Sil Dedikten Sonra Soru Sormadan Direk Geri Dönüşüm Kutusuna Gönderme Sorunu Nasıl Düzeltilir?

Windows, sil işleminden sonra “Dosya silinecektir, emin misiniz?” gibi bir soru sormadan, direk Geri Dönüşüm Kutusuna gönderiyor bu sorun nasıl düzeltilir.

lion lion (595)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows, sil işleminden sonra soru sormadan direk geri dönüşüm kutusuna gönderiyor bu sorun nasıl düzeltilir?

    Geri Dönüşüm Kutusu’na sağ tıklayın ve Özellikler’e gelin. “Silme Onay İletişim Kutusunu Göster” kutusunu göreceksiniz, onu işaretleyin ve Tamam‘ a basarak işleminizi sonlandırın.

    Artık her silme işleminden sonra size Emin Misiniz sorusu tekrar sorulacaktır.

    lion lion (595)