Sil süpür neden çalışmıyor?

Türk Telekom sil süpür indirdim ama çalışmıyor. Sorun ne olabilir?

kullanici709840 kullanici709840 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Türk Telekom sil süpür ücretsiz bir uygulama. Cepten internet, sınırsız konuşma, Muud Premium üyelik gibi hediyeler kazanabiliyorsun.

    Sil süpür bazen sorunlu oluyor. Sana özgü değil. Uygulama bazen çalışmıyor. Sonra tekrar denemelisin. Sorun devam ederse müşteri hizmetlerini aramalısın.

    hakan hakan (15424)
    5 yıl önce cevaplandı

      Bendede o sorun vardı 1-2 hafta sonra düzeliyor?

      darkcrak darkcrak (5168)