Sildiğim Twitter hesabımdan yaptığım yorumlar hala duruyor

Merhaba bir önceki sorum gibi Twitter'a da üye olmuştum kullanıcı adım ise adım ve soyadımdı. Sonra hesabı sildim fakat Twitter arama kısmına adımı ve soyadımı yazınca o eski hesabımın Mention ile ilgili şeyler çıkıyor mesela zamanında bir habere yorum yapmışım kullanıcı adımın yanında o yorumum çıkıyor bunları silemez miyim? Keşke hesabı silmeden önce adımı değiştirip silseydim.

gercekhayat gercekhayat (1)
6 yıl önce sordu

  • ben adımı değiştirdim ama eski adımla yorum yaptığım bi görsel altında eski adım ve yaptığım yorum gözükmeye devam ediyor. eski adımı başka biri aldığında o yorumdan o ada tıklayarak o adı alana ulaşacaklar. Çok saçma. En baştan anonim kullanmak gerekiyor ad soyadın böyle riskleri var :) misty 6 yıl önce
  • aynen ya bu zamanki aklım olsa hesabı silmeden önce adını değiştirirdim gercekhayat 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Yardım edecek var mı?

gercekhayat gercekhayat (1)