Sildigim virusler gitmis midir

Rav antivirus saferweb ve ravvpn diye yuklenen 3 appi control panelden sildim ve malwarebytestan taratip buldugu 3 virusu sildim pcyi rebootladigimda ne process explorerda gozuktuler ne de taskmanagerda ve asiri yuksek bir cpu gpu usageda yok ama ben biraz tedirgin oldugum icin sizce hala biryerde saklanip saklanamayacagini ogrenmek istedim

Saygilar

babapro babapro (1)
2 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Evet silinmiştir. Siz gerekeni yapmışsınız. Rav antivirus saferweb ve ravvpn zaten virüs değil daha çok PuPs olarak tanımlanan istenmeyen yazılım kategorisindeler. Normal kaldırma yöntemleri ile PC'den silinirler. Malwarebytes ile tarama yaparak da zararlı kontrolünü gerçekleştirmişsiniz.  Sorun yok gibi görünüyor.

    murat murat (12532)
    2 ay önce cevaplandı

    • Hocam yani hicbir sekilde mining dosyasi falan birakmamistir di mi babapro 2 ay önce
    • @babapro mining virüsü olsa malwarebytes bulurdu emin ol. murat 2 ay önce