Silinemeyen dosya sorunu.

Yüklediğim bir programdan arta kalan bir dosyayı açık olduğu gerekçesiyle silemiyorum. Nasıl silinebilir?

(dosya başka bir programda açık olduğundan kullanılamıyor)

gncr gncr (9)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

      Görev yöneticisini Aç
      , Görev  yöneticisinden işlemler kısmına gel, Uygulamanın adı neyse ordan görevi sonlandır de

      Sonra , Unlocker ile dosyayı Sil

      Unlocker Link = TIKLA

      nvidiagtx nvidiagtx (690)
      7 yıl önce cevaplandı

        Bilisayarı yeniden başlatın başka bir programda açık olan dosya boşa çıkması gerekir yine de olmassa C sürücüde dir sanırım c sürücüde boş olarak bir klasör açın bu silinmeyen dosyayı içine atın Revo Uninstallerpro indirin kurulumunu yapın yeni açtığınız klasöre sağtıklatın Revo Uninstallerpro ile kaldırı seçin tarama yapar kaldırır veya sistem yeniden başlatıldığında silinecek der sistemi yeiniden başlatın silinmiş olur

        candan candan (4301)