Silinemeyen Dosya veya Klasörleri Nasıl Silebilirim? (Programsız)

Silinemeyen dosya veya klasörleri programsız nasıl silebilirim?

lion lion (595)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Silinemeyen Dosya veya Klasörleri Silme (Windows)

    Windows XP' üzerinde anlatım yapılmıştır. Diğer Windows sürümlerinde bu işlem aşağı yukarı aynıdır. Mantığı anladığınız takdirde sorun yaşayacağınızı zannetmiyorum. 9 adımda silemiyeceğiniz dosya veya klasör yok. Bu işlemler Sistem dosyaları dahil tüm dosyalar silebilir

    ˙·٠٠•● Çözüm Önerisi ●•٠٠·˙

    Artık işleme başlıyabiliriz. Resimleri sırasıyla ve dikkatlice takip edin tüm resimler üzerinde açıklamaları bulunmaktadır.

    Not: Yalnız burada yapacağınız işlemlere dikkat edin çeşitli sorunlar ortaya çıkabilir.

    Silinemeyen Dosya veya Klasörleri Silme (Windows)

    lion lion (595)