silinen dosya, klasör veya resimleri nasıl geri alabilirim?

içerisinde dosya, video ve resimlerimin bulunduğu klasörü yanlışlıkla geri dönüşüm kutusundan da sildim. onların hepsini geri almam mümkün mü acaba?

Yardımcı olursanız sevinirim.

yunusa yunusa (16)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Silinen fotoğrafları geri getirme linkinde anlatılan Recuva ile silinen resim, silinen dosyaları geri getirmek mümkün.

    Silinen dosyaları kurtarma işlemi yaparken dikkat etmeni gereken kurtarma yapacağınız diske dosya kopyalamamak ve kurtarma işlemi sonunda kurtarılacak dostyaları USB gibi farklı bir diske kopyalatmak.

    murat murat (12492)
    9 yıl önce cevaplandı

      Tabiki mümkün bununla ilgili birçok program var Hatta öyleki formattan sonra veri geri getiren bile var Buyur kardeş http://www.tamindir.com/recover-my-files/  tam sürüm 193 tl ama istersen internette araştırma yaparak crack ını indire bilirsin benim işime yaradı eminim sanada yardımcı olur :)

      bykarahan bykarahan (1)