silinen dosyaları geri getirme

merhaba;

yanlışlıkla shitf + delete yaptığım bi klasör var  oklasörde de tüm excel ,word, txt ,pps, ppt ,jpeg, avi.gif, mp4 dosyalarım var kısacası her türden dosyalarım var lakin benim bu dosyaları geri getirmem gerek tüm önemli bilgiler o klasördeydi. recovery my files ile denedim klasörü oldugu gibi geri getiriyo ama  dosyaların hiç birsi çalışmıyo bana önereceğiniz farklı bi program var mı yardımlarınızı bekliyorum

laboustasarim laboustasarim (693)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Recuva ücretsiz  ve son derece kullanışlıdır.

    Veri kurtarma yaparken dikkat etmeniz gereken kurtarmayı aynı diskin üzerine yapmayın.

    mümkünse harici bir sürücüye yapın.

    Aynı zamanda  mümkünse hiç bir yükleme yapmayın.

    Recuvanın taşınabilir, kurulum gerektirmez sürümünü kullanın.

    Detaylı bilgi ve recuva nasıl kullanılır daha önce uzmanim.net'te cevaplanmıştı.

    Silinen dosyaları geri getirme

    murat murat (12492)
    10 yıl önce cevaplandı

    • teşekkür ederim ama bir işe yaramadı yinede ilginize teşekkürler laboustasarim 10 yıl önce