Silinen fotoğrafları geri getirme

Iphone 4 kullanıcısıyım ve yaklaşık 1 yıl önce silinen fotoğraflara ihtiyacım var geri getirme gibi bir şansım var mı ?

ahmet6943 ahmet6943 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telefonunu bu bir sene süre zarfında kullanmaya devam ettiysen bir sene önce silinen dosyaları kurtarma şansın maalesef yok. Ama telefonunu fotoğrafları sildikten sonra kullanmamiş olsaydın ne kadar süre geçerse geçsin kurtarma şansın olabilirdi.Yani telefon belleğinde silinen fotoğrafların bulundukları bölümlere yeni kayıtlar yapıldığında önce var olan silinmiş kayıtların recovery şansı azalır ve giderek yok olur.

    temmuz temmuz (12505)