Silinen fotoğrafları geri getirme

Hafıza kartı olmayan telefonda fotoğrafları geri getirmek mümkün mü?

eylul903 eylul903 (1)
5 yıl önce sordu

Toplam 1 Cevap

Doğrudan telefondan silinen fotoğrafları geri getirmek bazı durumlarda mümkün oluyor.

Öncelikle bu iş eskisi kadar kolay değil. Telefonun rootlanmış olması gerekiyor. Root işlemi telefondaki kısıtlamaların kaldırılması anlamına geliyor. Bunu yaptığınızda telefon garanti dahilindeyse garanti dışına çıkar.

Yine telefonu root etme işlemi de biraz sıkıntılı bir iş olabilir. Bu sebepten böyle bir işleme gerçekten gereksiim duyuyorsanız bu konuya hakim birinin yapmasında fayda var.

hakan hakan (15394)