Silinen instagram hesabı nasıl kurtarılır?

Benim instagram hesabım bilgim dışında silinmiş. Instagram hesabımı yanlışlıkla da silmedim. Başkası tarafından instagram hesabım silindi. Silinen instagram hesabını nasıl geri alırım?  Yanlışlıkla silinen instagram hesabı nasıl geri alınır?

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Slinen instagram hesabı geri alınamaz. Instagram hesapları dosya gibi değildir. Çöp kutusuna gitmez. Sildiğiniz an hesabınıza ait bilgiler de silinir. Zaten silme işleminden önce instagram bu konuda sizi uyarır. Silinen instagram hesabı geri alınamaz.

    Öyle form doldurarak filan silinen instagram hesabı geri gelmez. Bazı fake sitelerde form doldurun filan diyorlar. Böyle bir form yok. Olmaması da mantıklıdır.  Silinen instagram hesabı geri alınabilseydi instagram sürekli bunlarla uğraşırdı. O zaman gizlilik vs bir anlamı kalmazdı. Sen sil hesabını sonra istediğinde geri al.  Burası sizin için değil tabi genel için yazdım.

    Bilginiz, istediğiniz dışında da olsa instagram hesabı silinirse tekrar geri alınamaz.

    murat murat (12492)