Silinen Instagram hesabındaki mesajlar geri getirilir mi?

Instagram hesabimi 7 ay once sildim icindeki bir mesaja nasil ulasabilirim. Yada instagram sirketi bu bu hesap iceriklerini hesap silindikten sonra yedeklermi yedekliyorsada suresi nedir ogrenebilirmiyim

1452mm 1452mm (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Normal yollar ile silinen Instagram hesabındaki mesajlara ulaşamazsınız. Fakat veriler Intagram tarafında saklanıyor olabilir. Bunun net bir cevabı yok. Neden derseniz aslında Facebook, Instagram gibi platformlar verileri aslında asla silmezler.

    Bunlar görünürde kaldırılır fakat veriler tutulur.

    Eğer kriminal bir durum söz konusuysa bu veriler yetkili merciler tarafından Instagram'dan talep edilebilir. Instagram bu verileri paylaşır mı orasını bilemem. Genelde FBI, NSA gibi kurumlar bu verileri çatır çatır alır ama Türkiye için bu durum farklı olabilir.

    hakan hakan (15424)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Cok tesekkurler iyi calismalar ... 1452mm 6 yıl önce

    Hayır böyle bir şey mümkün değildir. Instagram hesabınızı kalıcı olarak sildiyseniz, hesaptaki hiçbir içeriğe tekrar ulaşamazsınız.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      Tesekkur ederim ama mahkeme karariyla fslan denesem genemi ulasamam arsivleride mi siliniyor bi sure sonra

      1452mm 1452mm (1)