silinen internet geçmişi

silinen internet geçmişini nasıl bulabilirim

cbrfnd cbrfnd (1)
9 yıl önce sordu

  • silinen internet geçmişine nasıl ulaşabilirim cbrfnd 9 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Silinen geçmişi geri getiremezsiniz. Fakat size alternatif bir yol önerebilirim.

Google, hesabınıza bağlı olduğunuz zamanlarda yaptığınız tüm Google aramalarını kayıt altına almaktadır. Eğer Google aramalarınızı Google hesabınız açık bir şekilde yapıyorsanız, bu adresten Arama Geçmişi bölümüne tıklayarak Google'da yaptığınız aramalara ulaşabilirsiniz.

Bu işlem belki de aradığınız siteye ulaşmanıza yardımcı olacak bir ipucu olacaktır.

utkubayat utkubayat (885)