Silinen mesajları nasıl geri alırım

Bazı olay lar dan dolayı mesajları geri almak istiyorum nasıl yaparım samsung not 3 telefon markası

muhar muhar (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba

    Uzmanın net'de bu soru önceden sorulmuş ve cevap bulmuştur. Linke tıklayarak cevabı inceleyin

    Link : Tıkla

    Umarım faydalı olmuştur...

    tahatugyan tahatugyan (1206)
    7 yıl önce cevaplandı

    • @huseyinking Sitenin kurallarını iyi bir şekilde oku ondan sonra bana akıl ver. Önceden yayınlanmış bir cevabı benim kopyalayıp yapıştırmam doğru olmaz. Amaç puan toplamak değil en iyi şekilde cevap vermek. alattin hocanın cevabını buraya kopyalıp yapıştırmam doğru olmaz tahatugyan 7 yıl önce
    • @huseyinking adlı kullanıcı @hakan ve @alattin tarafından gerekli uyarı ve ceza almıştır... tahatugyan 7 yıl önce
    • @huseyinking yapılan yorumlar cevap ile alakalı olmalıdır. uzmani bir konuda uyarmak istiyorsan bunu özel mesaj yolu ile yapmalısın. Cevap konusunda @tahatugyan 'ın yaklaşımı uzmanim.net formatına uygundur. alattin 7 yıl önce
    • @alattin hocam teşekkürler yorumunuz için tahatugyan 7 yıl önce
    • Bundan sonra daha dikkatli ol kuralları iyice oku ezberle @huseyinking tahatugyan 7 yıl önce