Silinen Metin Dosyasını Geri Getirme

Selam arkadaslar benim bir sorum vardi.Ben bir tane metin belgesi dosyasini unutup format attim fakat recuva programi ile geri getirmeyi basardim. İcini actigimda turkce karakterli yazilar yerine cince vb degisik yazilar var bunu nasil turkceye cevirebilirim? Nasil kurtarabilirim? saygilar.

ozcan52 ozcan52 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Recuva programı ile kurtardığınız metin belgeniz okunmuyorsa, aslında kurtarma işlemi yapılamamış daha doğrusu hatalı yapılmış demektir. Demek istediğim gördüğünüz yazılar çince değil yalnızca hatalı kurtarılmış. Gördüğünüz yazıları türkçeye çeviremezsiniz.

    Ancak başka bir kurtarma programı kullanarak belgelerinizi geri getirmeyi deneyebilirsiniz.

    damlakoc damlakoc (1391)