Silinen resimleri geri nasıl alabilirim?

Merhaba resimleri düzenliyordum. Fakat yanlışla düzenlidiğim ve dosyadığım resimlerin dosyasını sildim.
Hemde dosya çöp kutusuna uzun geldiği için kalıcı olarak tamamen silmek istermisiniz diye uyarı çıktı bende evet dedim..
Sizce bu kalıcı sildiğim resimlerimi geri getirme şansım var mı
?

mat7 mat7 (341)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Bilgisayarındaki resimleri kurtara bilmek için recuva uygulamasını kullana bilirsin ben bi ara recuva ile dosyalarımı ve resimleri kurtarmıştım baya eskiden.

    Recuva nedir? Recuva nasıl kullanılır?

    Ek olarak kullanım videosu da var: Videoya gitmek için tıklayın

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Denedim tavsiye ettiğiniz programı .bir çoğu çıktı bir çoğu çıkmadı. Birde 28.52 rresim çıktı.. aralarda önizleme mevcut değil diye boş kareller var.. ve videolar yok. Ayrıca bu resimleri kurtarmak için hepsini tek tek mı işaretlemek mi gerek? Hepsini bir kerede işaretleme yok mu? Hemen cevap verir misiniz lütfen. @darkcrak(2327) mat7 4 yıl önce
    • Daha önceden bunun ile ilgili bir video paylaşmıştık ayrıca kusura bakma mesajını. Video da her şey anlatılıyor https://youtu.be/YHUK0-Cq4ow @mat7 darkcrak 4 yıl önce
    • Merhaba ve çok teşekkürler. Resimlerimi kurtardım. Çok yardımcı oldunuz tekrar teşekkürler. @darkcrak(2327) mat7 4 yıl önce
    • @mat7 önemli değil darkcrak 4 yıl önce
    • Önemli @darkcrak(2327) :) mat7 4 yıl önce

    • Çok kötü haber verdiniz. Peki dosyanın iiçinde ki resimlerde gelmez mi?@hydra(513) mat7 4 yıl önce
    • Denemek lazım. hydra 4 yıl önce

    Silinen, kaybolan fotoğraflar nasıl geri getirilir?

    Burada anlatılan programı dene. Sorunsuz geri getirecektir. Bahsi geçen Photorec silinen dosyaları geri getirmede kullanılacak en iyi ücretsiz yazılımdır.

    hakan hakan (15424)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Kauybrttiği resimler çok fazla değerli .. Çok ama çok önemli. Şuan recuva programıyla tarıyorum bakalım gelecek mi? mat7 4 yıl önce
    • Photorec denedim ama biligisayarıma uymadı sanırım. Çalışmadı . Yinede teşekkürler. @hakan (13176) mat7 4 yıl önce