Silinen sms'leri geri getirme

Merhabalar,  bana eylülün 23 ünde bir sms geldi ve ben bu sms i sildim geri nasıl döndürebilirim acaba vodafone vermiyo çok önemli

kullanici423584 kullanici423584 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Android telefonlarda silinmiş smsleri nasıl geri getirebilirim? linkinde PC için bir program anlatılmış.

    Silinen smsleri geri getirmek için bu tür programlar var. Bunları deneyebilirsiniz. Ama bu programlar 100% silinen smsleri geri getirir manasına gelmiyor.  Eğer üzerine bir veri yazılmadıysa SMS'i geri alabilirsiniz.  Programın bilgisayara yüklenmesi ve telefonunda kablo ile bilgisayara bağlanması gerekiyor.

    Bazı programlar telefonun root edilmiş olmasını isteyebilir. Bu da ek bir bilgi.  Genelde silinen smsleri geri getirme programları ücretli programlar.  Fakat bilgisayara kurup smsleri geri alıp alamadığınızı görebilirsiniz. Normalde PC tarafında silinen sms görüntülenir. Bunu tekrardan telefona aktarmak isterseniz programı satın almanız gerekir.  Genelde bu programlar bu şekilde çalışıyor.

    hakan hakan (15394)