Silinen verileri sistem geri yükleme ile kurtarabilir miyiz?

Bilgisayarıma SSD takıldı d ve c diski vardı bende d diskini silip c diskine ekledim ama asıl masaüstü d diskinde kuruluymuş ve birkaç oyunda bende neye tıklasam hata veriyordu geri yükleme yapsam kurtarabilirmiyim

kerembey kerembey (4)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bide geri yüklemeyi başlattım sadece yuvarlak dönüyor uzun süredir geride yüklemiyor ne yapmam lazım

    kerembey kerembey (4)
    4 yıl önce cevaplandı

      Format atmaktan başka çare yok.

      ilkaybaki ilkaybaki (236)
      4 yıl önce cevaplandı

      • hiçmi yok kerembey 4 yıl önce
      • @kerembey d ye nasıl windows kururmuş anlamış değilim, format atmaktan başka çare yok sistemi sıfırdan kurman gerekiyor. ilkaybaki 4 yıl önce
      • bildiğin masaüstü felan d diskindeydi kerembey 4 yıl önce
      • cye dyi ekleyincede öldü df:HFSDH kerembey 4 yıl önce
      • @kerembey Dediğim gibi format atın. ilkaybaki 4 yıl önce
      • @ilkaybaki tamam sağol @darkcrak çözdü bağlanıp kerembey 4 yıl önce