silinen videolarımı nasıl geri yüklerim

Birkaç gün önce nasıl olduğunu fark etmeden çok önemli videolar sildim. Telefonu bilgisayara bağlayarak geri yükleme yapan programlar dışında android için önerebileceğiniz bir şey var mı?

zeynpsanli zeynpsanli (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telefondan silinen videoları geri getirme konusunda en uygunu bilgisayara yüklenen programlardır.

    Nedeni ise, telefona uygulama yüklerseniz yüklenen uygulama silinen videoların üzerine yazılabilir. Bu durumda videoları geri alamazsınız. Videolarınız silindikten sonra telefona program yüklememeli, fotoğraf, video kaydetmemelisiniz.  Bunları yaparsanız videoları geri alamazsınız. Bu sebepten Android veya IOS cihazlar için telefona yüklenen ve silinen videoları geri getiren bir uygulama bulsanız bile bu sağlıklı çalışmaz.

    cemkara cemkara (4215)