Silinen WhatsApp mesajları ve diğer mesajlar geri getirilebilir mi?

Silinmiş instagram DM leri, silinmiş whatssup mesajları ve silinmiş isim arama geçmişi  geri getirilebilir mi? (Telefona format atılmadı ve telefon uzman birinin elinde)

kullanici853151 kullanici853151 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Silinmiş Instagram DM'leri geri getirilemez. Ama WhatsApp ve diğer SMS, çağrı kayıtları gibi bilgileri kurtarılabilir. Yalnız bunun için telefonun rootlanması gerekecektir öncelikle. Dediğiniz gibi uzman birinin elindeyse bunu biliyordur ve bir şekilde yapar.

    omercik omercik (9418)