Silinen WhatsApp mesajlarımı geri getirmek istiyorum

WhatsApp mesajlarimi sildim icindeki bir kac onemli veriyi sildigimi unuturak. Yalniz yedekleme hicbir zaman yaomadigim icin yine yedekle aktif degildi ne yapmam gerek.yedekle aktif olmadigi icin aklima baska birsey gelmiyor. Watsapi kurup kaldirdigimda geri yukle dememe ragmen yedekle aktif olmadigindan olumlu sonuc alamadim. Yardim edermisiniz Burcu telefonum note5 android tesekkurler simdiden

kullanici435830 kullanici435830 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Önceden silinen WhatsApp mesajlarını geri getirmek çok kolaydı, rahatlıkla getirebiliyorduk. Ancak son zamanlarda yaptığım hiçbir denemede silinen WhatsApp mesajlarımı geri getiremedim. Bundan 2 sene önce, 2015 yılına ait WhatsApp konuşmalarımı geri getirdiğimi biliyorum. Fakat son zamanlarda dediğim gibi hiçbir denememde başarılı olamadım şahsen. Sanırım bu mümkün değil pek.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      -2

      • WhatsApp 1 Haftalık konuşma kendiliginden yedekler
      krsn krsn (233)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Telefonunuz en son 7 günlük yerel yedekleme dosyalarınızı saklar (Google Drive sadece en güncel olanını tutar). Eğer en güncel olmayan, daha eski bir yedeklemeyi geri yüklemek isterseniz aşağıdaki adımları takip edin: https://faq.whatsapp.com/tr/android/20887921/ krsn 6 yıl önce