Silinen WhatsApp mesajlarımı nasıl kurtarırım?

1.5 hafta önce mesajlarımı whatsapptan sildim şimdi ise o konuşmaların arasındaki bi konusma lazım nasıl geri getiririm.. Silip wp I geri yükledim yedekleme sadece düne ait yapıyor

hilerea1223 hilerea1223 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Otomatik alıyor diye biliyorum. Telefonda dahili hafıza da wp image de SD kartta girdim telefonun hafızasında ekran görüntüsü almışsımn duruyor ama o fotoğraflar geri telefona yüklenmiyor bu sefer

    hilerea1223 hilerea1223 (1)
    6 yıl önce cevaplandı

    • otomatik sadece 1 haftalık alıyor.. krsn 6 yıl önce

    Daha eski yedeklemeleri geri yüklemek

    Telefonunuz en son 7 günlük yerel yedekleme dosyalarınızı saklar (Google Drive sadece en güncel olanını tutar). Eğer en güncel olmayan, daha eski bir yedeklemeyi geri yüklemek isterseniz aşağıdaki adımları takip edin:

    1. Bir dosya yöneticisi uygulaması indirin.
    2. Dosya yöneticisi uygulamasında sdcard/WhatsApp/Databases dosyasını bulun. Eğer verileriniz SD karta kaydedilmemişse, sdcard yerine "dahili" veya "ana yedekleme" dosyası görebilirsiniz.
    3. Geri yüklemek istediğiniz yedekleme dosyasının seçin ve msgstore-YYYY-MM-DD.1.db.crypt12 olan ismi msgstore.db.crypt12 olarak değiştirin. Eski yedekleme crypt9 veya crypt10 gibi daha eski bir protokol ismine sahip olabilir. Crypt uzantısındaki numarayı değiştirmeyin.
    4. WhatsApp'ı telefonunuzdan kaldırın.
    5. WhatsApp'ı yeniden yükleyin.
    6. Sorulduğunda Geri yükle'ye dokunun.
    krsn krsn (233)
    6 yıl önce cevaplandı

      Yukarıdaki @krsn'in belirttiği yöntem işe yaramadıysa başka bir yolu yok diyebilirim. Eskiden GT Recovery, EaseUS gibi uygulamalarla silinen WhatsApp mesajlarını kurtarabiliyorduk ama artık uçtan uca şifrelemeden olsa gerek bu yöntemler işe yaramıyor. Ben en son denemelerimin hiçbirinde başarılı olamadım.

      omercik omercik (9418)
      6 yıl önce cevaplandı

      • whatsap google drive yedekledigin mesajları uctan uca şifrelemiyor krsn 6 yıl önce
      • Google Drive dan bahsetmedim. Silinen mesajların kurtarılmasından bahsettim. Eskiden silinen mesajları kurtarabiliyorduk bahsettiğim uygulamalarla, ama şimdi başarılı olunmuyor. @krsn omercik 6 yıl önce
      • @farurhenho :( sory krsn 6 yıl önce