Silinen WhatsApp mesajlarımı SIM kart olmadan geri getirebilir miyim?

Eski telefondaki mesajlari sim kart olmadan whatsapp olmadan öğrenebilir miyim?

kullanici956514 kullanici956514 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    WhatsApp mesajları SIM kartta saklanmaz. Telefonun hafızasında saklanır. Eğer telefon üzerinde mesajlar hâlâ duruyorsa geri getirme şansın olabilir.

    WhatsApp veri dosyaları /sdcard/WhatsApp/Databases klasöründe tutulur. Bu klasörü kontrol edin. Bu klasörde msgstore.db.crypt12 gibi  bir dosya varsa bu dosya içinde son 7 günlük yazışmalar bulunur. Daha eski yazışmalara ulaşamazsınız. Bu klasöre erişmek için telefonun Root edilmiş olması gerekebilir. Bu dosyalara eriştiğinde de WhatsApp Viewer programı ile dosya içeriğine ulaşabilirsin: WhatsApp Viewer

    Tüm bu işlemleri yapabilmek için de ortsa seviye teknik bilgi gerekir. Yani yazdığım şeyler sana uzak geliyorsa mutlaka daha bilgili birisi ile bunları yapmayı deneyin.

    alattin alattin (16999)