Silinen WhatsApp mesajlarını kurtarmak istiyorum

Yedekleme yapılmamış bir hesaba ait silinen WhatsApp konuşmalarını geri getirmek istiyorum.

Silinen WhatsApp konuşmalarını geri getirme nasıl yaparım?

WhatsApp silinen mesajlar nasıl geri getirilir?

kullanici416001 kullanici416001 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer telefonunuz rootlu ise GT Recovery uygulamasını kullanarak silinen WhatsApp mesajlarını geri getirme yapabilirsiniz ama bu da artık çok zorlaştı. Mesela ben son zamanlarda yaptığım hiçbir deneme de whatsapp mesajlarını geri getirmede başarılı olamadım. WhatsApp'ın güvenliği artmış olsa gerek, artık zorlaştı işler.

    omercik omercik (9418)