Silinen WhatsApp sohbeti kurtarılır mı?

Son bir yıllık silinen tüm WhatsApp sohbetine telefondaki dosyalardan ulaşabilir miyiz? Android işletim sistemi olan telefon kullanıyorum. Bir yine Android işletim sistemi olan Samsung telefon ekren kilit parolasını unuttum. Direkt fabrika ayarlarına dönmeden içindeki hiçbir bilgi silinmeden şifreyi nasıl kırabilirim yada iptal edebilirim. Acil yardımcı olur musunuz?

yasar03 yasar03 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer telefonun dosyalar uygulamasındaki WhatsApp klasöründe yedekler varsa oradan geri yükleyebilirsiniz. Eğer yoksa GT Recovery gibi silinen WhatsApp mesajlarını geri getirme uygulamalarını deneyin. Eskiden daha kolaydı ama son zamanlarda (uçtan uca şifrelemeden olsa gerek) silinen WhatsApp mesajlarını geri getirmek çok zor. Ben en son denemelerimin hiçbirinde başarılı olamadım maalesef. Ama yine de deneyebilirsiniz.

    omercik omercik (9418)