Silinen win7 kullanıcı hesabını kurtarma

merhaba arkadaşlar.

benim yönetici olarak 2 tane kullanıcım vardı.

bunlardan birini yanlışlıkla sildim nasıl geri getirebilirim.

kullanici509855 kullanici509855 (28)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    merhaba sistem geri yükleme ile yapabilirsin diye düşünyorum . sistem geri yüklemeyi

    1.denetim masası

    2.sağ kısımda ki arama bölümüne

    3.sistem geri yükleme yazarak çıkan sonucu tıkyaıp açıldıktan  sistem geri yükleme tarihlerinden hesabı silmeden önceki bir tarihe geri yükleme işlemi yapcağız

    tarihi seçtikten sonra sistem gei yüklemeyi başlat diyecegiz

    sistem bir kaç dakika bu işlemi yapıcak ve yeniden başlıcak

    bu işlemden sonra geri gelecektir diye düşünüyorum.

    kolay gelsin işlemi gerçekleştirdikten sonra sonuca göre tekrar yardımcı olurum saygılarımla.

    laboustasarim laboustasarim (693)