Silinmeyen bir program tamamen nasıl silinir?

eski bir telefon için bir usb sürücü yükledim fakat işe yaramadı, windows üzerinden de revouninstaller ile de sürücüyü kaldıramıyorum, silme ekranı geliyor ama takılıp kalıyor.

bunu temizleyecek farklı bir program öneriniz var mı?

leone1907 leone1907 (18)
4 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    https://www.iobit.com/en/advanceduninstaller.php  Bu linkten programı indir setup kurarken bazı eklentiler kurmanı isteyecekitrsen bu eklentiler avast yandex vb programlardır eğer bu programları kurmak istemiyorsun tikleri kaldıracaksın. https://www.youtube.com/watch?v=r5LnW4fp7cY bu linkte kullanım videosu Uzmanım.net sitesinde de nasıl kullanacağına dair detaylı bilgiler mevcuttur.

    lucas77 lucas77 (199)
    4 yıl önce cevaplandı

       " İObit Uninstaller [  ] ve Unlocker [  ] " programlarını tavsiye ederim..
       Bonus olarakta " Revo Uninstaller [  ] " tavsiyemdir.

      " Unlocker [  ] " programı ile silinmeyen kalıntıları rahat şekilde bir şekilde kaldırabilirsin..

      Ek olarak bazı uyarı verip silinmeyen dosyaları ise özellikle sistem dosyalarıyla alakalı ; bunları " Bilgisayarı Güvenli Modda Başlatarak " silebilirsin.

      ybaskin34 ybaskin34 (1440)
      4 yıl önce cevaplandı

      • @leone1907 eğer full sürümlerini istersen yani pro versiyonlarını özelden link atabilirim.. ybaskin34 4 yıl önce
      • mesajda belirtiğim gibi revo uninstaller ile silinmiyor donup kalıyor,diğerlerini deneyeyim bir de. gerçi kurduğum program sorunlu uninstall ekranı kilitleniyor. leone1907 4 yıl önce
      • @leone1907 programın kurulu olduğu yerden uninstall yaparak dene belki olur.. ybaskin34 4 yıl önce
      • @leone1907 hangi programı kaldıracaktın ? ybaskin34 4 yıl önce
      • usb sürücü yazılımı,kilitlenip kalıyor ve işlemci fanı hızlanıyor, SS koydumç leone1907 4 yıl önce

      leone1907 leone1907 (18)
      4 yıl önce cevaplandı

      • @leone1907 bunu şöyle yap bilgisayarı güvenli modda başlat sonra iobit ve unlocker ile silmeyi dene. ybaskin34 4 yıl önce
      • @leone1907 güvenli modda başlatmayı biliyor musun ? ybaskin34 4 yıl önce
      • güvenli modda da takılıyor. leone1907 4 yıl önce
      • @leone1907 takılmaktan kastın ? biraz bekle bazen yavaş kaldırıyor olabiliyor. ybaskin34 4 yıl önce
      • @leone1907 özelden link atacam video ona bak.. ybaskin34 4 yıl önce
      • @leone1907 normal denetim masası - program ve özellikler - program kaldır shellwizard seç kaldır. ybaskin34 4 yıl önce

      360 security ye premium ol.Veri parçalıyıcıya gir yada ekrana sağ tıkla(360 security pc de yüklüyse kuvvetlice sil olacaktır) ona tıkla . Kalıcı ile başlayan paragrafın olduğu yazının altında + işaretine benzer bir şey göreceksin.Oraya o dosyayı sürükle.Parçala tuşuna bas.O silecektir

      kullankullanbitmez55 kullankullanbitmez55 (1)