Silinmeyen reklam virüsü CinemaPlus

Selamıın Aleyküm öncelikle.Bilgisayarıma birkaç virüs yükledim bunların hepsini çözdüm onardım sildim vs. fakat gelin görünki ne yaptıysa CinemaPlus adli reklam yazılımı bir türlü silinmedi önce bilgisayarınızda açık dedi bende Ctrl+Shift+Esc kısayolunu kkullanarak işşlemler bölümüne baktım onun dadında bi işlem yok . Bunun gibi silinmeyen virüsde var sürekli tarayıcıyı kapatıyor  ismi değişik sayılı bişey yardım ederseniz sevinirim.

byhacker byhacker (57)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarında bu programlar varsa önce bunları kaldır: Olası istenmeyen programlar - Haziran 2015

    Daha sonra

    1. Bilgisayarınızı önce Junkware Temizleme programı ile taratın.
      Junkware Removal Tool Nedir, Junkware Removal nasıl kullanılır?

    2. Bilgisayarınıza Malwarebytes anti-malware indirin ve burada anlatıldığı gibi bilgisayarınızı taratın.
      Malwarebytes nedir nasıl kullanılır
    3. Adwcleaner ile bilgisayarınızdaki reklam yazılımlarını temizleyin.
      Adwcleaner nedir nasıl kullanılır

    Son aşama internet tarayıcıyı resetlemelisin:

    Tarayıcı nasıl sıfırlanır?

    murat murat (12492)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkürler :) byhacker 8 yıl önce