Silinmeyen temp dosyası

Merhaba,

Temp klasörü içinde bulunan {0124998C-6521-461A-8880-41B21F5115D1} isimli klasörü silemiyorum. Tabii bu klasörün önemli olup olmadığına veya neye ait olduğunu nasıl anlayacağımada yardımcı olursanız sevinirim.

concord concord (12)
3 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Temp'teki her dosyayı silebilirsiniz diye bir kaide yok. O esnada kullanılıyordur. Silmemeniz gerektiği için silinmiyor.

    Virüsse şüpheleniyorsan tarat

    baterx baterx (9)
    3 yıl önce cevaplandı

    • @baterx Temp'teki her dosyayı her zaman silebiliyordum, ki silince sorun olmuyor. Kaspersky ile tarattım ve virüs yok. concord 3 yıl önce
    • @baterx Silebilsem niye silinmiyor diye konu açayım, iyi misin? concord 3 yıl önce

    Unlocker ile silmeyi dene, @baterx arkadașımızı da dediği gibi muhtemelen, o anda kullandığın her hangi uygulamanın kullandığı dosyadır.

    genius genius (190)
    3 yıl önce cevaplandı

    O anda kullanılsaydı kullanımda hatası alırdınız. Shift tuşu basılı iken dosyaya sağ tıklayıp yol olarak kopyalayınız.Daha sonra komut istemini yönetici olarak açınız. - takeown /f ''buraya yapıştırın'' /a /r /d /y - entera basıp işlemi tamamlayın.Eğer işlem tamamlandıysa aşşağıda success yazısı çıkmış olacaktır.Daha sonra dosyayı silebilirsiniz.Birde , Silmek istediğiniz dosyayı silmenizde sakınca yoktur.

    İşe yaradıysa çözüm olarak işaretleyiniz.

    hsyn01 hsyn01 (52)
    3 yıl önce cevaplandı

    • @hsyn01 ERROR: Erişim engellendi. concord 3 yıl önce
    • İşlemleri doğru yaptığınızdan emin misiniz? hsyn01 3 yıl önce
    • Doğru yaptım. Ve şuan chkdsk/f /r taraması yapıyorum, ondan sonra sfc yapıcam. Durumu aktarırım. concord 3 yıl önce
    • @concord Bence uğraşmana gerek yok.Tempteki silinebilen dosyaları sil silinemeyenleri silme bu kadar basit. hsyn01 3 yıl önce
    • @hsyn01 Silinemeyen diye bir şey yok arkadaşım. Silmek istiyorum, çözüm odaklı yorum yazarsan sevinirim. concord 3 yıl önce
    • silmek istediğin dosya 1kb bile değil neden bu kadar uğraşıyorsun ki ? Anlattığım yöntemin işe yaraması gerekiyor çünkü başka çözüm yok benim bildiğim. hsyn01 3 yıl önce

    Bilgisayarını güvenli modda başlat ve silmeyi dene.

    Windows 10 Güvenli Mod Nasıl Açılır?, Windows 10 Güvenli Modda Açmak?

    Peki neden güvenli mod:

    Güvenli modda sadece sistem dosyaları çalıştığı için bir çok sonradan eklediğin uygulmayı silebilirsin çünkü o uygulamar arka planda çalıştığı için sen o programları silemiyorsun fakat bilgisayarını güvenli moda aldığın zaman o programlar etkisiz kalıyor ve silmende kolaylaşıyor. Bir çok uzman (bende dahil) bilgisayarı güvenli modda başlatıp virüs taramanızı tavsiye ediyorum ayrıca silinmeyen programlarıda güvenli modda rahatlıkla silebilirsiniz.

    darkcrak darkcrak (5168)