Silinmiş Dosya Neden Yapılandırılıyor?

Merhaba,

Bilgisayarımdan silmiş olduğum program için, Windows'un her açılışında yapılandırma yapılıyor. Bu yapılandırma silmeden önce yapılıyordu. Ancak bunu engelleyemediğimden silip tekrar kurma yoluna gittim. Ancak programı silmeme rağmen aşağıdaki pencere hâlâ karşıma çıkıyor;

https://i.hizliresim.com/azBBoQ.jpg

Teşekkür ederim.

goktug goktug (8)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    eğer sildi isen hala başlatılıyor ise görev yöneticisinden başlangıç tan devre dışı bırakmayı dene.

    alternatif yöntemler;

    tıkla

    tıkla-

    bu çözümleri uygulamayi dene @goktug hala olmuyor ise

    güvenli moda geçip dene

    eğer hala oluyor ise programın dosyaları c diskinde kalıntı olarak kalabilir.

    CCLEANER - tıkla indir, kur ve bununla atık dosyaları temizle

    denemek için pcni yeniden başlat.

    ve yapılandırıyor çıkmıyor ise düzelmiş demektir. :)

    temmuz2004 temmuz2004 (47)
    6 yıl önce cevaplandı

      Teşekkür ederim temmuz2004,  sorun çözüldü. Görev yöneticisinden devre dışı bıraktım.

      goktug goktug (8)