Silinmiş fotoğraflar geri yüklenir mi?

Tablet A1-810 model. Format atıldığı için bütün fotograflarim silindi bunu nasıl kurtarabilirim. Format 1 hafta önce atıldı, fotoğraflar geri yüklenir mi?

havva22 havva22 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Android tablette silinen, formatlanan verileri geri getirmek mümkün.

    EaseUS MobiSaver for Android programı bu iş için en iyi programlardan. Ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki sürümü var. Ücretsiz sürüm silinen verileri size gösteriyor fakat geri yüklemenize izin vermiyor.

    Eğer tekrardan yüklemek isterseniz EaseUS MobiSaver for Android Pro sürümüne ihtiyacınız var.

    Bu işi yapan bir çok programın aksine tabletinizin Root edilmesi gerekmiyor.

    EaseUS MobiSaver for Android linkinden programı indirerek istediğiniz verilerin kurtarılıp kurtarılmadığını kontrol edebilirsiniz.

    damlakoc damlakoc (1391)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Bu program tablette indirilmiyor mu? havva22 7 yıl önce
    • Bu program tablete indirilmiyor mu havva22 7 yıl önce
    • bilgisayarınıza indirip kurun. Daha sonra telefonunuzu bilgisayara kablo ile bağlayıp tarama işlemini gerçekleştireceksiniz. damlakoc 7 yıl önce