Silinmiş tüm eski yazişmalarimı geri istiyorum

Facabook veya mesencirda eski veya Yen'i silinmiş tüm yazişmalarimi geri istiyorum

kullanici391217 kullanici391217 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Malesef  böyle bir seçenek bulunmuyor.Facebook sildiğiniz tüm mesajlarınızı kendi sunucularından da siliyor.Bu şekilde mesjaların geri getirilmesinin imkanı bulunmuyor.

    Zor bir ihtimal olsa da facebook arşivinizi indirerek (şuana kadarki paylaştığınız tüm resim,video,mesajları içerir) bir ihtimal mesajlarınızı görme şansınız olabilir.Ancak bu mesajların silinmesinin ardından belirli bir süre sonra yapılırsa muhtemelen işe yaramayacaktır.

    Facebook arşivini indirmek için buradaki linki ziyaret ederek açılan pencereden Bilgilerimi Facebook'tan nasıl indirebilirim? bölümünde yazılanları yapın.

    ismailsarp ismailsarp (6010)