Sim kart değişikliği nedeniyle şifreniz iletilemedi

BonusFlaş uygulamasına girmek için SMS ile şifre gönder dediğimde şifre gelmiyor ve Sim kart değişikliği nedeniyle şifreniz iletilemedi mesajı geliyor. Ne yapabilirim?

alattin alattin (16984)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sim kart değişikliği nedeniyle şifreniz iletilemedi

    Eğer başka bir sebepten ya da operatör değişikliği nedeniyle SIM kartınız değiştiyse bunu bankanıza bildirmeniz gerekiyor. Aksi halde telefonunuza gönderilen SMS bildirimleri ve şifreler artık gönderilmeyecektir.

    Garanti müşterileri Sim kart değişiklik bildirimlerini 444 0 333 numaralı telefondan gerçekleştirebilirler.

    1. Kredi kartı veya Para kartınızı yanınıza alın.
    2. 444 0 333  numaralı telefonu çevirin.
    3. Sesli yanıt sistemine "Sım kart değişikliği" cevabını verin.
    4. Daha sonra sizden kredi kartı veya para kart numaranız istenecek. Bunu kodlayın.
    5. En sonunda karta bağlı şifrenizi girin.

    Verdiğiniz bilgiler doğruysa sim kart değişikliği gerçekleşecek ve artık Bonusflaş gibi uygulamaları kuşşanabileceksiniz.

    alattin alattin (16984)