sim kartımı akıllı tlfndan çıkarıp taksam sorun olur mu?

Merhaba akıllı tlfnumdan bir işlem yapmak için sim kartımı çıkarıp nsormal tuşlu tlfna takmak istiyorum ve işlemi halledip tekrar sim kartımı akıllı tlfnuma takmak istiyorum.
Fakat tereddüttüm  şu  sim kartı tekrar akıllı tlfna taktığımda tlfnda her hangi bir sorun yaşar mıyım ?
Mesela programlarla ilgili bir sorun yaşarmıyım ?
mat7 mat7 (336)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bir sorun olmaz fakat SIM kartına yüklü olan telefon numaraları sim kartında kalır Telefonuna kayıtlı olan numaralar ise telefonda kalır yani SIM kartına yüklü olan telefon numaralarını başka telefona da taksan görürsün ama Telefonuna kayıtlı olan numaraları başka telefonda göremezsin.

    Senin dediğin olayda sorun olmaz.

    darkcrak darkcrak (5158)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Benim yapmak istediğim işlem bu . Akıllı tlfnumda silemediğim ve 2 kere görünen noları tuşlu tlfnda silmeyi düşünüyorum . @darkcrak (2941) mat7 3 yıl önce
    • Not dediğin ? @mat7 darkcrak 3 yıl önce
    • Dediğinizi anlamadım . @darkcrak (2941) mat7 3 yıl önce
    • onu denemeden önce sorun tam olarak anlatsan daha iyi olur çift numaralar android de whatsapp'dan da kaynaklanıyor olabilir . krsn 3 yıl önce
    • @krsn evet whatsapp tan kaynaklanıyor. darkcrak 3 yıl önce

    rehber ayarlarından whatsapp kaldırabilirsin rehberdeyken ayarlar bölümüne girip hesaplar bölümünden düzenleyebilirsin..

    Link

    yıllardır olan bi sorun çünkü android de rehber sadece sime ve telefon bellegine baglı degil örnek skyp yüklü ise ordaki nolarıda gösterir rehberde..

    hata devam ederse burdan destek isteyebilirsin.

    krsn krsn (233)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Bu durumu soru olarakta sormuştum. Artık sormaktan ve araştırmaktan yoruldum . Son defa sizede anlatayım . Akllı tlfnumdaki sim takılı olan sim kartta ve rehberinde bazı nolar iki tane görünüyor . Şöyle biraz açayım zaten var olan bir kaç noyu ben kaydettim . amacım arayan kişinin aradığındığında resmi görünsün diye . Eski kaydıda silerim diye düşündüm. sildim fakat bir süre sonra geri geldi. Bunu defalarca yaptım ve yine geri geldi. Artı ikinci durum tek olan ve artık işlevselliği kalmayan noları silmek istiyorum fakat durum aynı siliyorum geri geliyor. Ve ahatsapptan niye olsun ki ne alakası var ? Siz şimdi tlfn markaıda sorarsınınız xiaomi redmi note 8 @krsn krsn (130) mat7 3 yıl önce
    • @mat7 krsn 3 yıl önce
    • Site ve video iingizce . ingilizcem yok maalesf anlayamadım. @krsn (130) mat7 3 yıl önce
    • yapabileceklerim bu kadar @mat7 krsn 3 yıl önce
    • Teşekkürler.. @krsn (130) mat7 3 yıl önce