Şimdi Kapatırsanız, siz ve bu kişisel bilgisayarı kullanan diğer Kişiler kaydedilmemiş çalışmalarınızı kaybedebilirsiniz

Arkadaşlar yeni dizüstü aldım pek bilgim yok bilhisayar da. Kullanıcı şifresi belirlerken yanlış şeyler yaptım sanırım. Şuan pcyi açamıyorum yanlış şifre diyor. Kapatmak istediğim zaman ise (Şimdi Kapatırsanız, siz ve bu kişisel bilgisayarı kullanan diğer Kişiler kaydedilmemiş çalışmalarınızı kaybedebilirsiniz.) uyarısı alıyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz??

ertugrulbeym ertugrulbeym (5)
5 yıl önce sordu

Toplam 1 Cevap

Ya bilgisayarını aldığın yere götürcen şifre koyarken yanlış işlem yaptım dicen ya da format atacaksın başka çağresi yok bilgisayardan anlamıyorsan aldığın yerde format attırt veya bilgisayarcıda?

darkcrak darkcrak (5168)