Simgeler açılmıyor

öncelikle selamlar

bus sorunun nasıl olduğunu açıklayayım.torrent dosyaları için mediaget dosyası varsayılan olarak kabul edilmişti.bende bu dosyayı değiştirip utorrent yapmak istedim ama yanlış bişey yaptım ve excellinden tutta bilgisayar özelliklerine kadar hepsi torrent dosyasına dönüştü.sorunun çözümünü bilen varsa lütfen yardım etsin. bu arada oyunlar bile açılmıyor oyun açmaya bastığımda program seç çıkıyor. şimdiden teşekkürler

hasnyksel hasnyksel (3)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

     masaüstünde chrome simgesi çalışmıyorsa başlatı tıklat chrome sağ tıkat ve  özelikler tıklat dosya konumunu aç chrome tıklat ve internete gir

    1) vlc player indir  exe dosyası masa üstünde olsun

    2) masaüstünde herhangi bir simgeye sağ tıklat ve birlikte aç de

    3) az önce indirdiğimiz vlc  tıklat aç derken  simgeler vlc player olması lazım şimdi

    4) ekle kaldırdan tekrar vlc player kaldır sil

    5) pc yeniden başlat ve açıldığında simgelerin düzelmiş olacak

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

    • birlikte aç diye bişey çıkmıyor ne yapmalıyım hasnyksel 8 yıl önce
    • vlc yide açamıyorum aynı sorun ondada var lütfen yardım edin hasnyksel 8 yıl önce

     vşc yide açamıyorum aynı sorun ondada var lütfen yardım edin

    hasnyksel hasnyksel (3)
    8 yıl önce cevaplandı

    • [ https://www.facebook.com/canan.kolucolak/friends ] ekle burdanda yazabilirsin candan 8 yıl önce
    • masa üstündeki simgelerin hepsini dene biri mutlka sağ tıklamada birlikte aç der candan 8 yıl önce
    • bu yolla olduğundan eminim çünkü candan 8 yıl önce