Sims2: Uyumluluk Sorununun Çözümü Var MI?

Casper marka Windows7 sistemli bir dizüstü bilgisayar kullanıyorum.Elimde olan dosyalar:

sims2

Talimatlarda şöyle yazıyor:

Crack klasöründeki uygulamayı açtığımda ise böyle bir uyarı alıyorum:

Bunun bir çözümü var mı?

bsts bsts (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Herhangi bir uyumluluk sorunu bulunmamaktadır. Oyunları kurabilmeniz için ilk olarak talimatlarda belirtildiği sırayla oyunları SETUP.EXE dosyalarından kurmanız gerekmektedir. Sims 2'nin kurulum işleminden sonra en son resimdeki dosyayı oyunu kurduğunuz klasörün içine atınız. Onun dışında bahsettiğiniz crack olayı ise illegal bir durumdur ve bu konuda size yardımcı olamayacağım.

    utkubayat utkubayat (885)