Sınıf Kaydedilmemiş Hatası Alıyorum

Belki 2-3 Defa Açtım Ama Sayfa Bulunamadı Hatası Aldım Neyse Aygıt Yöneticisi,Bilgisayı Yönet vs. yerlere girerken alıyorum bu hatayı fena bir virus bulasmıstı sildim virusu düzeldi ama bu hata kaldı ne yapacagımı bilmiyorum

dc6638 dc6638 (3)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    http://www.pcwebim.com/windows-7-sinif-kaydedilmemis-hatasi-cozumu/  linke tıklayarak almış olduğun hata çözülür umarım işine yarar

    efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Malesef :) Yaptıgımda Daha Kötü Oldu :) Ekrandakiler Gitmişti :D dc6638 6 yıl önce