Sınıf kaydedilmemiş hatasını nasıl çözerim

Bilgisayarımdan services.msc veya Denetim Masası'na girmek isteyince şu hatayı alıyorum:

                                          |MİCROSOFT YÖNETİM KONSOLU|

                                               |       SINIF KAYDEDİLMEMİŞ           |

Çözümü nedir?

dc6638 dc6638 (3)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Komut isteminde (CMD)  sfc /scannow çalıştırarak problemin giderilmesi sağlanabilir (Arabirim "Yönetici olarak çalıştır" istemiyle başlatılmalıdır):

    sfc /scannow komutu nedir, ne işe yarar ve nasıl kullanılır? (tıkla)

    Veya; sistemi problem öncesi bir zamana geri alabilirsin:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    "Sorun Gider" uygulama ve araçlarını çalıştırabilirsin:

    Windows 10 işletim sisteminde "Sorun giderme" araçları toplu olarak nerede bulunurlar, bunlar nelerdir ve nasıl kullanılırlar? (tıkla)

    Windows 8 veya Windows 8.1 nasıl onarılır (repair)? (tıkla)

    Win7/Vista/WinXP için Microsoft Sorun Giderme Aracı nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)