Sınırsız depolama alanı olan bulut siteleri neler?

Sınırsız saklama alanı olan güvenilir siteler neler? Uygulamadan ziyade site olursa daha iyi olur benim için. Google Drive gibi güvenilir olursa iyi olur.

mlekesizzz mlekesizzz (40)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sınırsız saklama alanı olan zannetmiyorum.

    1-) Mediafire 10 GB'a kadar veri depolamana imkan sunuyor.

    2-) OneDrive 5 GB'a kadar veri depolama.

    3-) DropBox Basic 2 GB'a kadar veri saklama.

    4-) MEGA 50 GB'a kadar veri saklama.

    5-) pCloud 10 GB'a kadar veri saklama.

    Yazdıklarımın hepsini biliyorsundur zaten. Sınırsız veren var mı bilmiyorum ama ücretsiz bir şekilde vereceklerini zannetmiyorum. En çok ücretsiz alan depolama sağlayan şu an için Mega. Sanki vardı ücretsiz ama hatırlamıyorum, birisi cevaplar kısa süre içerisinde.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • bunları biliyorum teşekkürler mlekesizzz 3 yıl önce
    • aslında google drivede sınırsız yer var ama bazı sitelerden yapıabiliyor ben bu siteden yaptım sizce güvenilir mi https://team.gdrive.vip/ burdan ortak drive oluşturdum ortak drive de sınırsız olduğu için bi nevi sınırsız depolama alanım oldu sizce güvenilirmi mlekesizzz 3 yıl önce
    • güvenemediğim için bu soruyu sormuştum aslında mlekesizzz 3 yıl önce
    • https://hizliresim.com/CSLUTB mlekesizzz 3 yıl önce